Currency
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Hungarian forint Ft
+420 724 727 774
  • Sign in

Chvilka na Dyji - 18,5 kg kapr

Po náročné týdnu v práci jsem měl před sebou snad ještě náročnější víkend plný povinností a plánů. Říkal jsem si, že ryby nemám šanci stihnout, že to prostě budu muset zase jeden týden vydržet a potlačit chuť jít k vodě do postranní.

Read more ...

Stavba lodi Jolanka

Stavba lodi Jolanka

Končí podzim a moje poslední výprava je na mojí srdcovou vodu, kde se nedá bivakovat na břehu. Tudíž volím lov z lodi, na které mám postavený bivak se spaním. Jedná se o nafukovací člun JRC 330 boat, s bivakem JRC defender.

Read more ...

1. miesto pre team Mastodont Baits

S parťákom Marekom sme sa pod hlavičkou Mastodont Baits v marci zúčastnili na kaprových pretekoch Somi Carp Cup na Lábskom jazere. Tento závod bol špecifický tým, že sa v jeho polovici losovali miesta nanovo.

Read more ...

Boilie Berry Boom od Mastodont Baits je má jarní volba číslo jedna

Kalendářní jaro nám ještě nezačalo, ale na to se počasí neptá. Teplejší dny k nám přišly o něco dříve, než tomu bylo minulý rok, a to mi tak nějak definitivně odstartovalo kaprařskou sezónu 2022. Hned během první výpravy však nastalo mnoho problémů a komplikací, které mi však pomohla překonat výrazná vůně sladké nadipované Berry Boom od Mastodont Baits.

Read more ...

boilies od Mastodondt Baits

Krátké vycházky k vodě s boilies od Mastodont Baits

Na krátkých vycházkách k vodě potřebuji rychlost a účinnost nástrahy, kterou představuji kaprům a kterou boilies od Mastodont Baits rozhodně splňuje. V posledních několika měsících jsem především využíval novinku pro rok 2022 boilies KOSA a klasiku Chill Banana.

Read more ...

For Fishing 2022 seznam vystavovatelů a značky

For Fishing 2022 seznam značek vystavovatelů

Oblíbený rybářský veletrh FOR FISHING začíná 10. 03. 2022. Pořadatelé slibují, že i letošní veletrh FOR FISHING bude mít určitě co nabídnout. Vystavovatelé, tak jako každoročně, komplexně pokrývají všechny oblasti rybolovných technik. Mezi vystavovateli najdou návštěvníci také prestižní značky. Seznam rybářských značek od různých vystavovatelů si můžete prohlédnout v článku.

Read more ...

Mastodont Baits
boilies

Hledáte nejlepší boilies pro lov velkých kaprů?
Vyzkoušejte unikátní boilies od Mastodont Baits.

Zobrazit nabídku

Pro registrované

sleva až 10%

Dárek k objednávce

nad 1 500 Kč

Rychlé doručení

Spolehlivost

Doprava zdarma

v ČR nad 1 500 Kč

Podporujeme Google Pay, Apple Pay a benefity

+420 724 727 774