Currency
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Hungarian forint Ft
  • Polish Złoty zł
+420 724 727 774
Dovolená pro rybáře   
  • Sign in
×

Message

Vaše adresa IP nemá oprávnění používat tento formulář. Kontaktujte nás přímo e-mailem.

Marek Martinusík

Ahojte, volám sa Marek Martinusík a pochádzam zo Skalice na západnom Slovensku.

K rybolovu ma priviedol môj otec, ktorý ma ešte ako malého chlapca začal brávať so sebou na prvé rybárske výpravy a ukázal mi aký je rybolov krásny. Mal som vďaka tomu z môjho pohľadu, krásne detstvo. Prešiel som si skoro všetkými rybolovnými technikami a jednoducho ma to tak chytilo za srdce, že ryby chytám (na pár prestávok) dodnes. Prvý úspech bol, keď sa mi na detských kaprárskych pretekoch podarilo vyhrať 2. miesto a tam sa to vo mne asi zlomilo, lebo od tej chvíle som sa zameral len na lov kaprov.

 

Ako cca 13 ročný, som s kamarátmi začal chytať na prvé boilies, ktoré boli dostupné v obchodoch. Kupovali sme rôzne časopisy, video kazety, knihy, nasávali informácie z toho čo bolo dostupné.  V podstate to robím dodnes, len v dobe internetu je všetko jednoduchšie. Baví ma vzdelávať sa, sledovať rôzne novinky a trendy vo svetovej kaprárine a zobrať si z toho to, čo si myslím, že by som mohol využiť vo svoj prospech na mojich lovných miestach. Človek ktorý si myslí že všetko vie, zostáva stáť na mieste. Neprejde deň, kedy by som aspoň nachvíľu nerozmýšľal nad rybami.

 

Z doby bezstarostného dospievania som už dávno vyrástol, dnes mám milujúcu manželku a dvoch malých synov, teraz si ešte viac uvedomujem ako je pre mňa rybolov dôležitý. Je to pre mňa hlavne oddych a relax, útek pred každodenným zhonom a stresom v dnešnej uponáhľanej dobe. Nachvíľu sa zastaviť, vychutnať si prírodu a okolie, pokec s priateľmi ktorí zdieľajú rovnakú vášeň, vypnúť hlavu a keď sa podarí pekný úlovok, vtedy to všetko do seba zapadne ako puzzle.

 

Väčšinou navštevujem miestne vody SRZ, stojaté vody- vodné nádrže. Občas  vybehnem v čase zákazu lovu na nejaký súkromný revír.

 

K boilies Mastodont baits som sa dostal prvý krát v roku 2020 na Fishing Show v Trenčíne, kedy ma toto boilies hneď zaujalo svojím výzorom, štruktúrou a originálnymi príchuťami. Od tej doby, mi dopomohlo k veľa pekným úlovkom a zážitkom. Medzi obľúbené boilies radím AK-cko , Black mamba, Squid Attack a Kosa.

 

Na záver by som si zaželal, aby sme sa všetci k sebe chovali ohľaduplne pri vode, s úctou k prírode a rybám, aby aj naše deti dostali príležitosť objaviť to, čo nás všetkých tak baví a napĺňa - rybolov.

Všetkým slušným rybárom želám pekné chvíle strávené pri vode.

Za Mastodont baits team

Marek

 

Marek Martinusík

Oblíbené boilies: AK-cko, Black mamba, Squid Attack a Kosa

Země: Slovenská republika

Články uživatele Marek Martinusík

Instagram uživatele Marek Martinusík

Boilies / Mastodont Baits

Okamžitá sleva po registraci až 10%

Návnady a nástrahy Mastodont Baits jsou vyvíjeny na základě letitých zkušeností z rybaření na řekách i stojatých vodách, velkých i malých rybnících a rybaření ve všech ročních období. Proto jsou tyto nástrahy úspěšné pro lov velkých ryb.

Prohlédnout novinky

Kam dál?

Pro registrované

sleva až 10%

Dárek k objednávce

nad 1 500 Kč

Rychlé doručení

Spolehlivost

Doprava zdarma

v ČR nad 1 500 Kč

Podporujeme Google Pay, Apple Pay a benefity

+420 724 727 774