Currency
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Hungarian forint Ft
  • Polish Złoty zł
+420 724 727 774

Rybářské soutěže

Nejlepší fotka z rybaření - léto 2023

Sezóna 2023 začína a nová rybářská soutěž je tady 🔥. Když se Vám během léta povedou nějaké pěkné záběry 👌 především chycené ryby 🎣, přidejte fotku po přihlášení na web do soutěže a napište k ní originální popisek. Fotku jde snadno nahrát na web i z mobilu. Těšte se opět na skvělé dárky! Soutěžíme o set Boilies Mastodontbatis v hodnotě téměř 4 000 Kč 💣🦣🔥. Každý z vítězů soutěže postoupí do velkého finále, které bude probíhat jako obvykle na konci roku. Hlasovat může každý. Vyhrává fotka s největším počtem hlasů a druhá fotka, kterou určí porota, složená ze zaměstnanců pořadatele soutěže.

 

Autorům vítězných fotografií srdečně blahopřejeme!

Těšte se na velké finále, slosování všech vítězných fotografií z letošních soutěží, které proběhne na konci roku! 🔥🔥🔥🔥 Sledujte náš web.


Nejlepší fotka z rybaření - podzim 2022

Když se Vám během podzimu povedou nějaké pěkné záběry 👌 především chycené ryby 🎣, přidejte fotku po přihlášení na web do soutěže a napište k ní originální popisek. Fotku jde snadno nahrát na web i z mobilu. Těšte se opět na skvělé dárky! Na podzim soutěžíme o set Boilies Krill Strawberry Bergamot v hodnotě téměř 3 000 Kč 💣🦣🔥. Každý z vítězů soutěže postoupí do velkého finále, které bude probíhat na konci roku. Hlasovat může každý. Vyhrává fotka s největším počtem hlasů a druhá fotka, kterou určí porota, složená ze zaměstnanců pořadatele soutěže.

Autorům vítězných fotografií srdečně blahopřejeme!

Těšte se na velké finále, slosování všech vítězných fotografií z letošních soutěží, které proběhne na konci roku! 🔥🔥🔥🔥 Sledujte náš web.


Nejlepší fotka z rybaření - léto 2022

Když se Vám během letních prázdnin povedou nějaké pěkné záběry 👌 především chycené ryby, přidejte fotku po přihlášení na web do soutěže a napište k ní originální popisek. Fotku jde snadno nahrát na web i z mobilu. Těšte se opět na skvělé dárky! V létě soutěžíme o dárkový balík boilies Kosa v hodnotě téměř 3 000 Kč. Každý z vítězů soutěže postoupí do velkého finále, které bude probíhat na konci roku. Hlasovat může každý. Vyhrává fotka s největším počtem hlasů a druhá fotka, kterou určí porota, složená ze zaměstnanců pořadatele soutěže.

 

 Autorům vítězných fotografií srdečně blahopřejeme!


Nejlepší fotka z rybaření - jaro 2022

Když se Vám během jara povedou nějaké pěkné záběry 👌 především chycené ryby, přidejte fotku po přihlášení na web do soutěže a napište k ní originální popisek. Fotku jde snadno nahrát na web i z mobilu. Těšte se opět na skvělé dárky! V měsíci dubnu a květnu soutěžíme o dárkové poukazy na nákup zboží v hodnotě 2 000 Kč. Každý z vítězů soutěže postoupí do velkého finále, které bude probíhat na konci roku. Hlasovat může každý. Vyhrává fotka s největším počtem hlasů a druhá fotka, kterou určí porota, složená ze zaměstnanců pořadatele soutěže.

 

Autorům vítězných fotografií srdečně blahopřejeme!


Nejlepší fotka z rybaření - Březen 2022

Když se Vám během měsíce března povedou nějaké pěkné záběry 👌 především chycené ryby, přidejte fotku po přihlášení na web do soutěže a napište k ní originální popisek. Fotku jde snadno nahrát na web i z mobilu. Těšte se opět na skvělé dárky! V měsíci březnu soutěžíme o dárkové poukazy na nákup zboží v hodnotě 1 500 Kč. Každý z vítězů měsíční soutěže postoupí do velkého finále, které bude probíhat na konci roku. Hlasovat může každý. Vyhrává fotka s největším počtem hlasů a druhá fotka, kterou určí porota, složená ze zaměstnanců pořadatele soutěže.

 

Autorům vítězných fotografií srdečně blahopřejeme!

 


Soutěž o vstupenky na For Fishing 2022 - Nejhezčí ryba minulého roku

Soutěž o nejhezčí rybu roku 2021. Soutěžíme o lístky / vstupenky na veletrh For Fishing 2022 👌  Přidejte soutěžní fotku po přihlášení na web a napište k ní originální popisek. Fotku jde snadno nahrát i z mobilu. Vyhrává 10 fotek s největším počtem hlasů a 2 fotky, které určí porota, složená ze zaměstnanců pořadatele soutěže. Každý výherce obdrží 1 vstupenku na veletrh For Fishing, který se koná od 10. 03. 2022 do 13. 03. 2022. Hlasovat může každý.

 

Autorům vítězných fotografií srdečně blahopřejeme a těšíme se na Vás na For Fishing!

 

logo veletrhu For Fishing jaro 2022

 


Nejlepší fotka z rybaření - Únor 2022

Když se Vám během ledna a února povedou nějaké pěkné záběry 👌 (chycená ryba, krajina, volně žijící zvířata, příroda, voda), přidejte fotku po přihlášení na web do soutěže a napište k ní originální popisek. Fotku jde snadno nahrát na web i z mobilu. Těšte se na skvělé dárky! V měsíci únoru soutěžíme o dárkové poukazy na nákup zboží v hodnotě 1 500 Kč. Každý z vítězů měsíční soutěže postoupí do velkého finále, které bude probíhat na konci roku. Hlasovat může každý. Vyhrává fotka s největším počtem hlasů a druhá fotka, kterou určí porota, složená ze zaměstnanců pořadatele.

 

Autorům vítězných fotografií srdečně blahopřejeme!

 

Pro registrované

sleva až 10%

Dárek k objednávce

nad 1 500 Kč

Rychlé doručení

Spolehlivost

Doprava zdarma

v ČR nad 1 500 Kč

Podporujeme Google Pay, Apple Pay a benefity

+420 724 727 774