Currency
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Hungarian forint Ft
  • Polish Złoty zł
+420 724 727 774
×

Message

Vaše adresa IP nemá oprávnění používat tento formulář. Kontaktujte nás přímo e-mailem.

Dominik Lörinc

Ahojte, volám sa Dominik Lörinc a predstavujem sa Vám, ako nový člen tímu Mastodont Baits. Zopár slov o mne. Pochádzam z obce Budkovce na Východnom Slovensku. V okolí máme mnoho rybníkov a menších riek i jednu veľkú vodnú nádrž Zemplínsku Šíravu. Obklopený možnosťami, bolo by hriechom nevyužiť ich. Inak to ani nebolo.. Začiatky boli ťažké...bič, plávaná, feeder, lov na ťažko, no proste tak ako to má byť. Prešiel som si všetkým. Neskôr prišli pokusy o výrobu vlastného “boilies” a dostavili sa aj prvé úspechy, ktoré vo mne prebudili vášeň, ktorá nesie meno kaprárina.

 

Ako roky pribúdali, kaprárina sa posunula na inú úroveň. Množstvo potrebných informácii a vybavenia pribúdalo a ja som to patrične využíval. Začal som sa zaujímať ako chytať čo najefektívnejšie, jednoducho povedané, snažil som sa zodpovedať tri nezodpovedateľné otázky. Kedy? Kde? Ako? Za najdôležitejšie faktory pri love rýb považujem lokalizáciu alebo výber miesta, počasie a v neposlednom rade správnu návnadu. Ak chcem svoj úspech maximalizovať, je treba brať do úvahy všetky faktory ovplyvňujúce aktivitu rýb. Tak teraz niečo málo k tomu, ako chytám ja. Najradšej lovím na riekach. Riečne kapry pre mňa predstavujú najkrajšiu formu rýb, sú to krásne divoké a bojovné ryby. Rieky najčastejšie navštevujem na jar, hneď zo začiatku sezóny a na jeseň, kedy bývam zväčša najúspešnejší. Vyhľadávam miesta s čo najmenším rybárskym tlakom a teda s veľkým potencionálom. Pri vode trávim veľa času a to je najdôležitejšie, lebo ako sa hovorí “doma rybu nechytíš”. To je niečo o mne na začiatok. Verím, že sa Vám moje príspevky budú páčiť a budú pre Vás prínosom. Za Mastodont Baits team Domino.

 

Dominik Lörinc

Země: Slovenská republika

Články uživatele Dominik Lörinc

Instagram uživatele Dominik Lörinc

Boilies / Mastodont Baits

Okamžitá sleva po registraci až 10%

Návnady a nástrahy Mastodont Baits jsou vyvíjeny na základě letitých zkušeností z rybaření na řekách i stojatých vodách, velkých i malých rybnících a rybaření ve všech ročních období. Proto jsou tyto nástrahy úspěšné pro lov velkých ryb.

Prohlédnout novinky

Kam dál?

Pro registrované

sleva až 10%

Dárek k objednávce

nad 1 500 Kč

Rychlé doručení

Spolehlivost

Doprava zdarma

v ČR nad 1 500 Kč

Podporujeme Google Pay, Apple Pay a benefity

+420 724 727 774