For Fishing 2019

Article Index

 

FOR FISHING 2019  

10. Rybářský Veletrh 

 14. – 17.2.2019 – Výstaviště Letňany

 Mastodont Baits – Hala 2, sektor C

 

 

 

Uvedení dlouho očekávaných rybářských novinek pro rok 2019

 

 

     Konečně, desátý ročník největšího rybářského veletrhu v České Republice se blíží. Po roční odmlce na Vás v našem stánku budou čekat starý dobrý známý. Honza Tolar s celým týmem lidí, kteří mají letité zkušenosti s lovem trofejních kaprů. Přijďte si popovídat, nakoupit, ale třeba jen kouknout, jak děláme moderní kaprařinu my a jaké novinky jsme si pro Vás na rok 2019 připravili.

     Už teď se nemůžeme dočkat, ve čtvrtek 14.2.2019 proběhne oficiální uvedení naší dlouho utajované řady boilies – Quick action, kde představíme rovnou dvě příchutě. Tuto boiles jsme vyvíjeli a testovali několik let a jsme na něj právem hrdí. Zatím můžeme jen prozradit, že se jedná o vysoce atraktivní boilies z prvotřídních surovin, které má velice rychlou akci a bude za super cenu. Naše další novinka Ak – cko již může být čtenáři trochu známa, jako neobvyklá chlupatá masovka se slanou, pálivou ovocnou příchutí, která nenechá žádného kapra v klidu.

     Přijďte se podívat, protože víc už prozradit o našich novinkách opravdu nemůžeme. Snad jen to, že naše nástrahy a návnady: boilies, pelety a dipy jsou vyrobené v Čechách, zlatýma českýma rukama a jsou výhradně určené pro rybáře, co si nejdou k vodě jen sednout. Protože my víme jak a čím rybu na háček nalákat. Přijďte se za námi podívat a zjistit, jak se bude rybařit v roce 2019.

     To ale není vše. Nejen že si budete moci zakoupit v našem stánku novinky pro tento rok za zavádějící ceny, ale akční ceny boudou na náš kompletní sortiment a to dokonce i na online objednávky, které budete moci vytvořit přímo u našeho stánku, takže sebou nemusíte po dobu výstavy nic nosit. Dále u nás naleznete ukázky návazců a techniky lovu kaprů, při které budou asistovat a prezentvovat tipy a triky známí youtubeři a testeři Mastodont teamu jako Lukáš Ehrlich, Mirek Kosina, Tomáš Marada, Patrik Šimon a Josef Janeček alias Rambo. Nejen tito profíci, ale i další známé tváře Mastodont teamu budou také ukazovat nezbytně důležitou dovednost, a to, jak správně manipulovat a vyfotit se s úlovkem. Není nic horšího než vytáhnout z vody životní úlovek a na fotce mít pak žbrblu, nebo při focení rybu zranit. V našem stánku také nebude chybět videoprojekce a mnoho dalších klíčových informací o lovu sladkovodních ryb. Rovněž jsme si nezapomněli pro Vás připravit nějaká ta rybářská překvapení, jako soutěž o nákup dle vlastního výběru na našem eshopu v hodnotě 10.000kč.

     Přijďte si popovídat s rybářskými profesionály k nám do Mastodont Baits stánku a buďte první u uvedení našich dlouho očekávaných novinek. Náš stánek najdete v hale 2, sektor C. Už teď se na Vás všechny těšíme, Váš Mastodont Baits team.