Měna
  • Česká koruna Kč
  • Euro €
  • Hungarian forint Ft
  • Polish Złoty zł
+420 724 727 774
Dovolená pro rybáře   
  • Přihlásit

“Otváračka” na Zemplínskej Šírave v znamení boilies Squid Attack

Po dlhom čakaní sme sa opäť ocitli na brehoch Zemplínskej Šíravy. Túto výpravu som plánoval už dlho a rozhodol som sa vsadiť na jednu kartu a to Squid Attack a ako to dopadlo sa dozvieme ďalej.

Je tu štvrtok, ja balím veci a vyrážam obsadiť miesto kde strávime najbližších 5 nocí. S poriadnou dávkou šťastia som chytil flek na Paľkove, čo som určite nečakal. Tak a je čas, vybaliť, postaviť tábor, nahodit čln na vodu a vybrať tie správne miesta. Po 3 hodinách práce, bol náš tábor pripravený a môže sa ísť na vodu. Predpokladal som, že sa ešte všetky ryby nestiahli do trenia a tak som si osadil jednu bóju vo vzialenosti 1200m a jednu na blízko vo vzdialenosti

Prvý zákrm som urobil s cca 5g kŕmenia Squid Attack na oba bóje.Dosiel parťák David a boj sa mohol začať. No prvá noc bola bez záberu a my sme sa ráno rozhodovali čo ďalej, no ostali sme verný našej taktike a dobre sme urobili. 

Niečo okolo 11:00 prichádza záber na vzdialenejší prut, kde mam nabitý 24mm bolies Squid Attack s jahodovou popkou a my vyrážame na vodu. Po dlhom boji, kde som nedostal ani centimeter zadarmo podoberám krásnu rybu, dostali sme ju do člnu a už som vedel, že je dobre. Na brehu zisťujeme, že ide o starého známeho “mladého Angličana” tentokrát uloveneho na 17,3kg. Dobrý začiatok, ideme ďalej!!

Deň ostal hluchý a k nám došiel tretí parťák Janči. Na sobotu očakávame ochladenie, dážď a vietor a tak sa aj stalo… Od soboty sme začali chytať v pravidelných intervaloch, krásne bodované ryby, väčšina presahovala hranicu 10kg. Podelím sa s vami o pár foto a už teraz sa teším na ďalšiu vychádzku na brehy Slovenského mora.Za tím Mastodont Baits Domino.Mastodont Baits
boilies

Hledáte nejlepší boilies pro lov velkých kaprů?
Vyzkoušejte unikátní boilies od Mastodont Baits.

Zobrazit nabídku

Pro registrované

sleva až 10%

Dárek k objednávce

nad 1 500 Kč

Rychlé doručení

Spolehlivost

Doprava zdarma

v ČR nad 1 500 Kč

Podporujeme Google Pay, Apple Pay a benefity

+420 724 727 774